Siedziba firmy: Lutycka 105, 60-478 Poznań

tel.: +48 61 848 00 43

Lokal użytkowy na kancelarię lub biuro – na sprzedaż

Lokal użytkowy - Apartamenty Solna - Moryson Development

Przestrzeń na najwyższym poziomie

170m2 / Apatamenty Solna / V piętro

Apartamenty Solna 27 Poznań - Moryson Development

Prestiżowa lokalizacja

Sąd Okręgowy / Sąd Rejonowy / Prokuratura Okręgowa

Znamy z amerykańskich filmów kadr, w którym rozsuwają się drzwi windy i przed wchodzącym rozpościera się luksusowo urządzone wnętrze na ostatnim piętrze. Ogromna, otwarta przestrzeń, okna od podłogi do sufitu i zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta.

Film? Niekoniecznie…

Apartamenty Solna 27 Poznań - Moryson Development
Apartamenty Solna 27 Poznań - Moryson Development
Apartamenty Solna 27 Poznań - Moryson Development
Apartamenty Solna 27 Poznań - Moryson Development

Apartameny Solna

Poznański deweloper Moryson Development ukończył swoją nową inwestycję – Apartamenty Solna.

Bryła apartamentowca, elewacja wykonana z czerwonej cegły oraz odlewane, żeliwne ankry i balustrady prezentują się niezwykle prestiżowo i elegancko, przywodząc na myśl kamienice z przełomu XIX i XX w., na nowojorskim Manhattanie. Wnętrze budynku zostało zaprojektowane równie nowocześnie, z subtelną elegancją i funkcjonalną prostotą.

W pięciokondygnacyjnym budynku przy ulicy Solnej 27 w Poznaniu, powstało 16 wygodnych i nowoczesnych apartamentów.

Aktualnie na sprzedaż

  • lokal użytkowy / parter
  • lokal użytkowy / V piętro

Jak stworzyć idealne biuro, by pracownicy mogli w dogodnych warunkach wykonywać pracę wymagającą skupienia, a z drugiej strony, aby miejsce zatrudnienia nie ograniczało kreatywności i twórczego myślenia?

Badania pokazują, że małe, zamknięte pokoje sprzyjają koncentracji i analitycznemu myśleniu, jednakże ograniczają kreatywność nawet o 20 procent. Natomiast duże, otwarte przestrzenie, po których swobodnie można się poruszać, pobudzają innowacyjność i twórcze myślenie. Złotym środkiem może się okazać biuro typu „workspace”, czyli otwarta przestrzeń z wygospodarowanymi stanowiskami pracy oraz wyodrębnione pokoje do pracy wymagającej skupienia.

 – Workspace = 170m2 otwartej przestrzeni –

Prestiżowa lokalizacja dla prawników

Zawód prawnika od dawna kojarzony jest z prestiżem i w związku z tym, cieszy się poważaniem oraz uznaniem społecznym. Wieloletni okres kształcenia i zdobywania pozycji zawodowej sprawia, że tylko nieliczni dostają się do tej elitarnej grupy zawodowej.
W umacnianiu tego wizerunku pomaga miejsce świadczenia usług prawniczych. W powszechnym mniemaniu, kancelarie to miejsca eleganckie, urządzone ze smakiem, zlokalizowane w centrum miasta, w odrestaurowanych kamienicach, stanowią swoistą wizytówkę kompetencji ich właścicieli.
Okoliczne sąsiedztwo sądów jak i kancelarii prawnych podnosi prestiż lokalizacji, a otaczająca zieleń, wysokie drzewa pozwalają na odpoczynek nawet w środku miasta.

 – Sąd Okręgowy / Sąd Rejonowy / Prokuratura Okręgowa –

 Inwestycje w nieruchomości należą do najbardziej rentownych, a inwestycje w nieruchomości komercyjne mogą tę rentowność jeszcze podwyższyć.

Choć rynek nieruchomości komercyjnych jest dość wrażliwy na zmiany koniunkturalne i niekiedy wymaga od inwestora większej skłonności do ryzyka, to jest ono w pełni rekompensowane atrakcyjnymi stopami kapitalizacji. Znacznie większa jest przy tym pewność i stabilizacja dochodu z tytułu wynajmu lokalu niż np. w przypadku wynajmu mieszkania.

– Stabilna inwestycja –

PONADCZASOWOŚĆ

Realizując nasze inwestycje deweloperskie, staramy się przykładać największą wagę do jakości wykonania, jak również estetyki. Chcemy, by nasze budynki wyróżniały się, ale były też ponadczasowe i eleganckie. Przemyślane i dopracowane projekty mają zaspokoić gust i potrzeby naszych klientów.

ELEGANCJA i FUNKCJONALNOŚĆ

Bryła apartamentowca, elewacja wykonana z czerwonej cegły oraz odlewane, żeliwne ankry i balustrady prezentują się niezwykle prestiżowo i elegancko, przywodząc na myśl kamienice z przełomu XIX i XX w., na nowojorskim Manhattanie.

LOKALIZACJA

Apartamenty Solna znajdują się w samym sercu Poznania. Bliskość jednej z najważniejszych ulic w mieście daje gwarancję, że Twój biznes na pewno zostanie zauważony. Solna 27 to prestiżowy adres. Otaczająca zieleń, wysokie drzewa czynią to miejsce niezwykle miłym w odbiorze.

logo-solna27

Workspace/Penthouse

170 m2 – otwarta przestrzeń, która daje możliwość dowolnej aranżacji, może stać się luksusowym mieszkaniem bądź wygodną przestrzenią biurową, typu workspace. Przeszklone ściany z pięknym widokiem na panoramę centrum Poznania dostarczą optymalną ilość dziennego światła w klimatyzowanym wnętrzu.

Wysoki standard wykończenia widoczny jest w najmniejszych detalach. Grafitowe okna idealnie harmonizują z parapetami z kamienia strzegomskiego. Całość doskonale wpisuje się w eleganckie wykończenie całego budynku cegłą klinkierową.

Z podziemnego parkingu przeszklona winda prowadzi wprost do lokalu.

Idealne miejsce na prestiżową lokalizację firmy.

PRZEZNACZENIE

V piętro inwestycji zostało przeznaczony na kancelarie, biura, gabinety lub mieszkanie prywatne.

LOKALIZACJA

Apartamenty Solna znajdują się w samym sercu Poznania. Kilka kroków dzieli je od Starego Rynku.
Usytuowane wzdłuż ulicy Solnej, w bliskim sąsiedztwie sądów (Sąd Okręgowy, Sąd Rejonowy) oraz Prokuratury Okręgowej. Okoliczne sąsiedztwo sądów jak i kancelarii prawnych podnosi prestiż lokalizacji, a otaczająca zieleń, wysokie drzewa pozwalają na odpoczynek nawet w środku miasta.
DANE OGÓLNE
Piętro: V
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia całkowita: 171,42 m2
Penthouse: 8% VAT
Workspace: 23% VAT
Istnieje możliwość podziału na mniejsze lokale.

Na sprzedaż

optyk01
Apartamenty SolnaLokal usługowy // Parter / 190m2
ZOBACZ

workspace4
Apartamenty SolnaWorkspace/penthouse // V piętro // 170m2
ZOBACZ