Siedziba firmy: Lutycka 105, 60-478 Poznań

tel.: +48 61 848 00 43

Lokal użytkowy na sprzedaż

Lokal użytkowy - Apartamenty Solna - Moryson Development

Szukasz przestrzeni na salon sprzedaży?

Solna 27. Dobry adres.

Lokal użytkowy - Apartamenty Solna - Moryson Development

Szukasz przestrzeni na gabinet?

Solna 27. Dobry adres.

Lokal użytkowy - Apartamenty Solna - Moryson Development

Szukasz przestrzeni na kancelarię?

Solna 27. Dobry adres.

Apartameny Solna

Poznański deweloper Moryson Development ukończył swoją nową inwestycję – Apartamenty Solna.

Bryła apartamentowca, elewacja wykonana z czerwonej cegły oraz odlewane, żeliwne ankry i balustrady prezentują się niezwykle prestiżowo i elegancko, przywodząc na myśl kamienice z przełomu XIX i XX w., na nowojorskim Manhattanie. Wnętrze budynku zostało zaprojektowane równie nowocześnie, z subtelną elegancją i funkcjonalną prostotą.

W pięciokondygnacyjnym budynku przy ulicy Solnej 27 w Poznaniu, powstało 16 wygodnych i nowoczesnych apartamentów.

Aktualnie na sprzedaż

  • lokal użytkowy / parter
  • penthouse-workspace / V piętro
Apartamenty Solna 27 Poznań - Moryson Development
Apartamenty Solna 27 Poznań - Moryson Development
Apartamenty Solna 27 Poznań - Moryson Development
Apartamenty Solna 27 Poznań - Moryson Development

PONADCZASOWOŚĆ

Realizując nasze inwestycje deweloperskie, staramy się przykładać największą wagę do jakości wykonania, jak również estetyki. Chcemy, by nasze budynki wyróżniały się, ale były też ponadczasowe i eleganckie. Przemyślane i dopracowane projekty mają zaspokoić gust i potrzeby naszych klientów.

ELEGANCJA i FUNKCJONALNOŚĆ

Bryła apartamentowca, elewacja wykonana z czerwonej cegły oraz odlewane, żeliwne ankry i balustrady prezentują się niezwykle prestiżowo i elegancko, przywodząc na myśl kamienice z przełomu XIX i XX w., na nowojorskim Manhattanie.

LOKALIZACJA

Apartamenty Solna znajdują się w samym sercu Poznania. Bliskość jednej z najważniejszych ulic w mieście daje gwarancję, że Twój biznes na pewno zostanie zauważony. Solna 27 to prestiżowy adres. Otaczająca zieleń, wysokie drzewa czynią to miejsce niezwykle miłym w odbiorze.

Jak stworzyć idealne biuro, by pracownicy mogli w dogodnych warunkach wykonywać pracę wymagającą skupienia, a z drugiej strony, aby miejsce zatrudnienia nie ograniczało kreatywności i twórczego myślenia?

Badania pokazują, że małe, zamknięte pokoje sprzyjają koncentracji i analitycznemu myśleniu, jednakże ograniczają kreatywność nawet o 20 procent. Natomiast duże, otwarte przestrzenie, po których swobodnie można się poruszać, pobudzają innowacyjność i twórcze myślenie. Złotym środkiem może się okazać biuro typu „workspace”, czyli otwarta przestrzeń z wygospodarowanymi stanowiskami pracy oraz wyodrębnione pokoje do pracy wymagającej skupienia.

Jeżeli poszukujesz ekskluzywnej przestrzeni na specjalistyczne gabinety lekarskie – jesteś w dobrym miejscu.

Ponad 170m2 powierzchni użytkowej w ścisłym centrum Poznania z możliwością dowolnej aranżacji wnętrza i dostosowania do potrzeb prowadzonej działalności. Wysoki standard i jakość wykończenia całego budynku doda prestiżu prowadzonej działalności a elewacja wykończona cegłą klinkierową z pewnością spodoba się miłośnikom ponadczasowej architektury.

 Inwestycje w nieruchomości należą do najbardziej rentownych, a inwestycje w nieruchomości komercyjne mogą tę rentowność jeszcze podwyższyć.

Choć rynek nieruchomości komercyjnych jest dość wrażliwy na zmiany koniunkturalne i niekiedy wymaga od inwestora większej skłonności do ryzyka, to jest ono w pełni rekompensowane atrakcyjnymi stopami kapitalizacji. Znacznie większa jest przy tym pewność i stabilizacja dochodu z tytułu wynajmu lokalu niż np. w przypadku wynajmu mieszkania.

logo-solna27

APARTAMENTY SOLNA

Luksusowy kompleks mieszkaniowy Apartamenty Solna to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w centrum Poznania. Jej oryginalna stylistyka, inspirowana architekturą XIX wiecznego Manhattanu, przykuwa uwagę i podnosi walory estetyczne okolicznej zabudowy. Oferowane lokale także odbiegają od typowych, dostępnych na współczesnym rynku deweloperskim apartamentów.

Parter inwestycji został przeznaczony na kancelarie, biura, salony, gabinety. Wejście zarówno od ul. Solnej (dwa wejścia) jak i od ul. Nowowiejskiego. Lokal posiada duże witryny i miejsce na szyld reklamowy.

LOKALIZACJA

Apartamenty Solna znajdują się w samym sercu Poznania. Kilka kroków dzieli je od Starego Rynku.
Usytuowane wzdłuż ulicy Solnej, w bliskim sąsiedztwie sądów (Sąd Okręgowy, Sąd Rejonowy) oraz Prokuratury Okręgowej. Okoliczne sąsiedztwo sądów jak i kancelarii prawnych podnosi prestiż lokalizacji, a otaczająca zieleń, wysokie drzewa pozwalają na odpoczynek nawet w środku miasta.

Istnieje możliwość podziału na mniejsze lokale.
DANE OGÓLNE
Piętro: parter
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia całkowita: 189,1 m2
WC 3,27 m2
Kuchnia 3,23 m2
Pomieszczenie socjalne 5,42 m2
Powierzchnia usługowo – handlowa 177 m2
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Na sprzedaż

optyk01
Apartamenty SolnaLokal usługowy // Parter / 190m2
ZOBACZ

workspace4
Apartamenty SolnaWorkspace/penthouse // V piętro // 170m2
ZOBACZ