Siedziba firmy: Lutycka 105, 60-478 Poznań

tel.: +48 61 848 00 43

Wszechstronnie dogodna lokalizacja

27Październik

Wszechstronnie dogodna lokalizacja

md-solna27-img3

Chcesz mieszkać wygodnie, z dostępem do wszelkiej infrastruktury? Masz w planach rozwój biznesu i szukasz dla niego odpowiednio dobrej przestrzeni? Apartamenty Solna oferują lokalizację, która zaspokoi różne oczekiwania klientów. Ten wyjątkowo prestiżowy i niezwykle estetyczny budynek, nawiązuje do architektury nowojorskiej z początku XX wieku, która jednocześnie znakomicie współgra z otaczającą ją zabudową.

Lokal użytkowy, dostępny w ramach tej inwestycji, będzie znakomicie nadawał się do prowadzenia gabinetu lekarskiego, biura architektonicznego czy kancelarii notarialnej. Ze względu na bliskość Sądów (Rejonowego i Okręgowego) czy Prokuratury Rejonowej, miejsce to doskonale sprawdzi się dla kancelarii prawnej. Świadczenie tego typu usług wymaga właściwej oprawy, która podkreśli prestiż zawodu oraz zapewni pożądaną jakość miejsca pracy.

Mieszkając w inwestycji dewelopera Moryson Development, będziesz mógł cieszyć się wysokim standardem swojego apartamentu. Znakomita lokalizacja zapewnia bliskość centrum oraz głównych arterii miejskich, przy jednoczesnym otoczeniu efektownej zieleni.

A co powiesz na inwestycję kapitału z myślą o wynajmie? Komfortowy apartament w pobliżu Starówki, Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego czy Parku Cytadela pozwoli na łatwe znalezienie potencjalnych najemców.Dołącz do grona ludzi sukcesu i przenieś swoje życie lub pracę do Apartamentów Solna.

Żródło
DOPOZNANIA.PL

Aktualności Opublikował Moryson  Opublikowano 27 Paź 
  • Apartamenty Solna, Penthouse, Workspace