Siedziba firmy: Lutycka 105, 60-478 Poznań

tel.: +48 61 848 00 43

Apartamenty Solna 27 Poznań - Moryson Development
Apartamenty Solna 27 Poznań - Moryson Development
Apartamenty Solna 27 Poznań - Moryson Development
Apartamenty Solna 27 Poznań - Moryson Development

Apartamenty Solna

Prestiżowy budynek, architekturą nawiązujący do kamienic nowojorskiego Manhattanu z przełomu XIX i XX wieku, oferuje 16 funkcjonalnych i nowoczesnych apartamentów, lokal użytkowy na parterze i przestronny penthouse na najwyższym piętrze.

Apartameny Solna

Poznański deweloper Moryson Development ukończył  inwestycję – Apartamenty Solna.

W pięciokondygnacyjnym budynku przy ulicy Solnej 27 w Poznaniu, powstało 16 wygodnych i nowoczesnych apartamentów.

Bryła apartamentowca, elewacja wykonana z czerwonej cegły oraz odlewane, żeliwne ankry i balustrady prezentują się niezwykle prestiżowo i elegancko, przywodząc na myśl kamienice z przełomu XIX i XX w., na nowojorskim Manhattanie. Wnętrze budynku zostało zaprojektowane równie nowocześnie, z subtelną elegancją i funkcjonalną prostotą.

Jeżeli poszukujesz ekskluzywnej przestrzeni na specjalistyczne gabinety lekarskie – jesteś w dobrym miejscu.

Ponad 170m2 powierzchni użytkowej w ścisłym centrum Poznania z możliwością dowolnej aranżacji wnętrza i dostosowania do potrzeb prowadzonej działalności. Wysoki standard i jakość wykończenia całego budynku doda prestiżu prowadzonej działalności a elewacja wykończona cegłą klinkierową z pewnością spodoba się miłośnikom ponadczasowej architektury.

Prestiżowa lokalizacja dla prawników

Zawód prawnika od dawna kojarzony jest z prestiżem i w związku z tym, cieszy się poważaniem oraz uznaniem społecznym. Wieloletni okres kształcenia i zdobywania pozycji zawodowej sprawia, że tylko nieliczni dostają się do tej elitarnej grupy zawodowej.
W umacnianiu tego wizerunku pomaga miejsce świadczenia usług prawniczych. W powszechnym mniemaniu, kancelarie to miejsca eleganckie, urządzone ze smakiem, zlokalizowane w centrum miasta, w odrestaurowanych kamienicach, stanowią swoistą wizytówkę kompetencji ich właścicieli.
Okoliczne sąsiedztwo sądów jak i kancelarii prawnych podnosi prestiż lokalizacji, a otaczająca zieleń, wysokie drzewa pozwalają na odpoczynek nawet w środku miasta.

 – Sąd Okręgowy / Sąd Rejonowy / Prokuratura Okręgowa –

 Inwestycje w nieruchomości należą do najbardziej rentownych, a inwestycje w nieruchomości komercyjne mogą tę rentowność jeszcze podwyższyć.

Choć rynek nieruchomości komercyjnych jest dość wrażliwy na zmiany koniunkturalne i niekiedy wymaga od inwestora większej skłonności do ryzyka, to jest ono w pełni rekompensowane atrakcyjnymi stopami kapitalizacji. Znacznie większa jest przy tym pewność i stabilizacja dochodu z tytułu wynajmu lokalu niż np. w przypadku wynajmu mieszkania.

– Stabilna inwestycja –