Siedziba firmy: Lutycka 105, 60-478 Poznań

tel.: +48 61 848 00 43

O firmie

Realizując nasze inwestycje deweloperskie, staramy się przykładać największą wagę do jakości wykonania, jak również estetyki. Chcemy, by nasze budynki wyróżniały się, ale były też ponadczasowe i eleganckie. Przemyślane i dopacowane projekty mają zaspokoić gust i potrzeby naszych klientów.

Historia firmy

Firma MORYSON TRADING Sp. z o.o. została założona w 1994 roku przez Roberta i Jarosława Moryson. Początkowo spółka zajmowała się produkcją drzewną i metalową, a także handlową w branży metalowej. Prężny rozwój oraz sukces rynkowy pozwoliły na utworzenie kolejnych spółek, które obecnie realizują tę działalność. MORYSON TRADING skupia się na administrowaniu i zarządzaniu nieruchomościami, przede wszystkim przemysłowymi, będącymi w zasobie spółek właścicieli.

Spółka zarządza również nieruchomościami mieszkalnymi (nieruchomości na wynajem). W ramach prac dodatkowych, firma realizowała inwestycje budowlane, m.in. budynki mieszkalne wielomieszkaniowe z mieszkaniami na wynajem oraz domy jednorodzinne.

Dotychczasowe osiągnięcia, doświadczenie i zgromadzone aktywa Spółka postanowiła wykorzystać rozpoczynając działalność deweloperską pod marką MORYSON DEVELOPMENT.

Poznaj Rybaki 1

Poznaj Apartamenty Solna