Siedziba firmy: Lutycka 105, 60-478 Poznań

tel.: +48 61 848 00 43

Dlaczego warto postawić na workspace?

23Listopad

Dlaczego warto postawić na workspace?

Moryson Developer Workspace

Chciałbyś stworzyć biuro, w którym praca będzie przynosić pożądane efekty a jednocześnie sprawi przyjemność zespołowi? Idealne biuro powinno oferować nowoczesne wyposażenie, stylowy wystrój i prestiżową lokalizację. Wtedy zyskasz pewność, iż kreatywność i zaangażowanie pracowników będą miały idealne warunki do rozwoju. Poszukujesz prestiżowego lokalu dla swojej firmy? Apartamenty Solna to miejsce, w którym będziesz mógł udowodnić, iż odniosłeś sukces.

Oferowany przez Moryson Development, ultranowocześnie zaprojektowany lokal typu workspace znajduje się w atrakcyjnym budynku, nawiązującym swoją architekturą do kamienic nowojorskiego Manhattanu, z początku ubiegłego wieku. Przestronny apartament, w którym można zaaranżować idealne biuro posiada powierzchnię 170 m2, która wyróżnia się bardzo dobrym stopniem nasłonecznienia oraz nieograniczoną wręcz swobodą aranżacyjną.

Dlaczego workspace jest dobrym rozwiązaniem? Po pierwsze zapewnia znacznie lepszą wydajność pracowników w zakresie kreatywnego działania. Ułatwia pracę zespołową a to przecież w niej tkwi sukces każdego działania. Innowacyjność, twórcze myślenie, inspiracja i swobodna komunikacja pomiędzy wszystkimi pracownikami – to właśnie ma do zaoferowania workspace. Optymalnym rozwiązaniem będzie takie zagospodarowanie powierzchni biura, by nie tworzyła ona barier a jednocześnie stwarzała warunki do pracy wymagającej skupienia, w kilku wyodrębnionych w dowolny sposób pokojach. To wszystko i znacznie więcej możesz uzyskać w Apartamentach Solna.

Żródło
DOPOZNANIA.PL

Aktualności Opublikował Moryson  Opublikowano 23 Lis 
  • Apartamenty Solna, Workspace