Siedziba firmy: Lutycka 105, 60-478 Poznań

tel.: +48 61 848 00 43

Workspace – nowoczesne rozwiązanie w Apartamentach Solna

20Wrzesień

Workspace – nowoczesne rozwiązanie w Apartamentach Solna

md-solna27-penthouse-img4

Apartamenty Solna to projekt, w którym ceniony deweloper Moryson postanowił wykorzystać nowoczesne rozwiązanie tzw. pomieszczeń typu workspace. W ofercie pozostało ostatnie lokum o otwartej przestrzeni – penthouse na 5. piętrze. W sprzedaży dostępny jest jeszcze lokal usługowy na parterze. Architektura osiedla nawiązuje do kamienic na nowojorskim Manhattanie, dzięki czemu inwestycję cechuje niepowtarzalny klimat, łączący w sobie innowacyjność z wysoką klasą i stylem.

Bryła budynku wykazuje się niezwykłą elegancją. Elewacje wykonane są z majestatycznej czerwonej cegły; na uwagę zasługują również balustrady oraz żeliwne ankry. Wewnętrzny design to z kolei połączenie prostoty z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Penthouse typu workspace zajmuje powierzchnię ponad 170 m2. Został stworzony z myślą o jak największym komforcie pracowników umysłowych – według badań otwarte przestrzenie stwarzają najlepsze warunki do kreatywnej pracy i twórczego myślenia. Tzw. „workspace” stanowi otwarta powierzchnia z wygospodarowanymi stanowiskami pracy oraz wyodrębnionymi pokojami. W takim miejscu idealnie odnajdą się prawnicy – uzyskają prestiżowe miejsce pracy w znakomitej lokalizacji (bliskość sądów i kancelarii prawnych), a dzięki otoczeniu zieleni będą mogli udać się na odpoczynek bez konieczności opuszczania miasta.

Dział Analiz
DOPOZNANIA.PL

Aktualności Opublikował Moryson  Opublikowano 20 Wrz 
  • Apartamenty Solna, Workspace